337LBA350M2DD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337LBA350M2DD Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337LBA350M2DD
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Datasheets: 337LBA350M2DD.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 337LBA350M2DD
Part Number 337LBA350M2DD Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant