337LBB250M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337LBB250M2CD Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337LBB250M2CD
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Datasheets: 337LBB250M2CD.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2800 pcs
  • Message
Specifications of 337LBB250M2CD
Part Number 337LBB250M2CD Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant