337LBB200M2CC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337LBB200M2CC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337LBB200M2CC
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Datasheets: 337LBB200M2CC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2400 pcs
  • Message
Specifications of 337LBB200M2CC
Part Number 337LBB200M2CC Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant