337KXM025MLN
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337KXM025MLN Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337KXM025MLN
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 25V THRU HOLE
Datasheets: 337KXM025MLN.pdf
Reference Price (In US Dollars)
28800 pcs
  • Message
Specifications of 337KXM025MLN
Part Number 337KXM025MLN Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 25V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant