B41888D3688M
Product Overview
Part Number: B41888D3688M
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Datasheets: B41888D3688M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1800 pcs
  • Message
Specifications of B41888D3688M
Part Number B41888D3688M Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant