B41888D5338M
Product Overview
Part Number: B41888D5338M
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Datasheets: B41888D5338M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1800 pcs
  • Message
Specifications of B41888D5338M
Part Number B41888D5338M Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant