B41888D7228M000
Product Overview
Part Number: B41888D7228M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Datasheets: B41888D7228M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1800 pcs
  • Message
Specifications of B41888D7228M000
Part Number B41888D7228M000 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant