B41888D7278M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B41888D7278M
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Datasheets: B41888D7278M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2400 pcs
  • Message
Specifications of B41888D7278M
Part Number B41888D7278M Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant