B41888D7188M000
Product Overview
Part Number: B41888D7188M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Datasheets: B41888D7188M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of B41888D7188M000
Part Number B41888D7188M000 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant