B41888D4158M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B41888D4158M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Datasheets: B41888D4158M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4200 pcs
  • Message
Specifications of B41888D4158M000
Part Number B41888D4158M000 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant