B41888D3228M
Product Overview
Part Number: B41888D3228M
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Datasheets: B41888D3228M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4200 pcs
  • Message
Specifications of B41888D3228M
Part Number B41888D3228M Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant