B41888C8826M
Product Overview
Part Number: B41888C8826M
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Datasheets: B41888C8826M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
12000 pcs
  • Message
Specifications of B41888C8826M
Part Number B41888C8826M Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant