B41888D3568M9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B41888D3568M9
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Datasheets: B41888D3568M9.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3600 pcs
  • Message
Specifications of B41888D3568M9
Part Number B41888D3568M9 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant