B41888C8827M
Product Overview
Part Number: B41888C8827M
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Datasheets: B41888C8827M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2400 pcs
  • Message
Specifications of B41888C8827M
Part Number B41888C8827M Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant