IMC1812RQ100J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ100J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ100J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
Datasheets: IMC1812RQ100J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of IMC1812RQ100J
Part Number IMC1812RQ100J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant