IMC1812RQ101K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ101K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ101K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Datasheets: IMC1812RQ101K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of IMC1812RQ101K
Part Number IMC1812RQ101K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant