IMC1812RL100K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RL100K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RL100K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
Datasheets: IMC1812RL100K.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812RL100K
Part Number IMC1812RL100K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant