IMC1812EU680K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EU680K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812EU680K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 68UH 130MA 6 OHM SMD
Datasheets: IMC1812EU680K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of IMC1812EU680K
Part Number IMC1812EU680K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 68UH 130MA 6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant