IMC1812EU8R2K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EU8R2K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812EU8R2K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4 OHM
Datasheets: IMC1812EU8R2K.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812EU8R2K
Part Number IMC1812EU8R2K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant