IMC1812EU471K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EU471K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812EU471K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 470UH 62MA 26 OHM SMD
Datasheets: IMC1812EU471K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of IMC1812EU471K
Part Number IMC1812EU471K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 470UH 62MA 26 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant