IMC1812RQ120J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ120J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ120J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 12UH 225MA 2 OHM SMD
Datasheets: IMC1812RQ120J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of IMC1812RQ120J
Part Number IMC1812RQ120J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 12UH 225MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant