IMC1812RQ12NM
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ12NM Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ12NM
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 12NH 450MA 200 MOHM
Datasheets: IMC1812RQ12NM.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812RQ12NM
Part Number IMC1812RQ12NM Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 12NH 450MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant