IMC1812RQ150J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ150J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ150J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD
Datasheets: IMC1812RQ150J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of IMC1812RQ150J
Part Number IMC1812RQ150J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant