ILSB1206ER3R9K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB1206ER3R9K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB1206ER3R9K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 3.9UH 50MA 800 MOHM
Datasheets: ILSB1206ER3R9K.pdf
  • Message
Specifications of ILSB1206ER3R9K
Part Number ILSB1206ER3R9K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 3.9UH 50MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant