ILSB1206ER47NM
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB1206ER47NM Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB1206ER47NM
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 47NH 300MA 150 MOHM
Datasheets: ILSB1206ER47NM.pdf
  • Message
Specifications of ILSB1206ER47NM
Part Number ILSB1206ER47NM Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 47NH 300MA 150 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant