ILSB1206ER6R8K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB1206ER6R8K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB1206ER6R8K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 6.8UH 25MA 800 MOHM
Datasheets: ILSB1206ER6R8K.pdf
  • Message
Specifications of ILSB1206ER6R8K
Part Number ILSB1206ER6R8K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 6.8UH 25MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant