ILSB1206ER68NM
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB1206ER68NM Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB1206ER68NM
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 68NH 300MA 250 MOHM
Datasheets: ILSB1206ER68NM.pdf
  • Message
Specifications of ILSB1206ER68NM
Part Number ILSB1206ER68NM Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 68NH 300MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant