ILSB1206ER3R3J
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB1206ER3R3J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB1206ER3R3J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 3.3UH 50MA 700 MOHM
Datasheets: ILSB1206ER3R3J.pdf
  • Message
Specifications of ILSB1206ER3R3J
Part Number ILSB1206ER3R3J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 3.3UH 50MA 700 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant