ILSB1206ER220K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB1206ER220K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB1206ER220K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD
Datasheets: ILSB1206ER220K.pdf
  • Message
Specifications of ILSB1206ER220K
Part Number ILSB1206ER220K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant