ILSB1206ER4R7K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB1206ER4R7K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB1206ER4R7K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 4.7UH 50MA 900 MOHM
Datasheets: ILSB1206ER4R7K.pdf
  • Message
Specifications of ILSB1206ER4R7K
Part Number ILSB1206ER4R7K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 4.7UH 50MA 900 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant