SRU6011-330Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU6011-330Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 33UH 680MA 560 MOHM
Datasheets: SRU6011-330Y.pdf
  • Message
Specifications of SRU6011-330Y
Part Number SRU6011-330Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 33UH 680MA 560 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant