SRU6011-150Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU6011-150Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 15UH 950MA 320 MOHM
Datasheets: SRU6011-150Y.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SRU6011-150Y
Part Number SRU6011-150Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 15UH 950MA 320 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant