SRU6011-220Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU6011-220Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU6011-220Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 22UH 800MA 390 MOHM
Datasheets: SRU6011-220Y.pdf
  • Message
Specifications of SRU6011-220Y
Part Number SRU6011-220Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 22UH 800MA 390 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant