SRU6011-2R7Y
Product Overview
Part Number: SRU6011-2R7Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 2.7UH 2.2A 62 MOHM SMD
Datasheets: SRU6011-2R7Y.pdf
  • Message
Specifications of SRU6011-2R7Y
Part Number SRU6011-2R7Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 2.7UH 2.2A 62 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant