SRU6013-100Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU6013-100Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU6013-100Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 10UH 1.4A 165 MOHM SMD
Datasheets: SRU6013-100Y.pdf
  • Message
Specifications of SRU6013-100Y
Part Number SRU6013-100Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 10UH 1.4A 165 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant