SRU6011-680Y
Product Overview
Part Number: SRU6011-680Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 68UH 460MA 1.2 OHM SMD
Datasheets: SRU6011-680Y.pdf
  • Message
Specifications of SRU6011-680Y
Part Number SRU6011-680Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 68UH 460MA 1.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant