SWS-2.74-24
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-2.74-24 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SWS-2.74-24
Manufacturer/Brand: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Product description FIXED IND 24UH 2.74A 70 MOHM SMD
Datasheets: SWS-2.74-24.pdf
Reference Price (In US Dollars)
250 pcs
  • Message
Specifications of SWS-2.74-24
Part Number SWS-2.74-24 Manufacturer AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description FIXED IND 24UH 2.74A 70 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant