SWS-2.50-167
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-2.50-167 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SWS-2.50-167
Manufacturer/Brand: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Product description FIXED IND 167UH 2.5A 140 MOHM
Datasheets: SWS-2.50-167.pdf
Reference Price (In US Dollars)
110 pcs
  • Message
Specifications of SWS-2.50-167
Part Number SWS-2.50-167 Manufacturer AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description FIXED IND 167UH 2.5A 140 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant