SWS-2.22-114
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-2.22-114 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SWS-2.22-114
Manufacturer/Brand: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Product description FIXED IND 114UH 2.22A 100 MOHM
Datasheets: SWS-2.22-114.pdf
Reference Price (In US Dollars)
150 pcs
  • Message
Specifications of SWS-2.22-114
Part Number SWS-2.22-114 Manufacturer AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description FIXED IND 114UH 2.22A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant