SWS-1.54-77
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-1.54-77 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SWS-1.54-77
Manufacturer/Brand: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Product description FIXED IND 77UH 1.54A 200 MOHM
Datasheets: SWS-1.54-77.pdf
Reference Price (In US Dollars)
250 pcs
  • Message
Specifications of SWS-1.54-77
Part Number SWS-1.54-77 Manufacturer AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description FIXED IND 77UH 1.54A 200 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant