SWS-2.70-77
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-2.70-77 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SWS-2.70-77
Manufacturer/Brand: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Product description FIXED IND 77UH 2.7A 90 MOHM SMD
Datasheets: SWS-2.70-77.pdf
Reference Price (In US Dollars)
150 pcs
  • Message
Specifications of SWS-2.70-77
Part Number SWS-2.70-77 Manufacturer AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description FIXED IND 77UH 2.7A 90 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant