SWS-3.00-38
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-3.00-38 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SWS-3.00-38
Manufacturer/Brand: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Product description FIXED IND 38UH 3A 50 MOHM SMD
Datasheets: SWS-3.00-38.pdf
Reference Price (In US Dollars)
150 pcs
  • Message
Specifications of SWS-3.00-38
Part Number SWS-3.00-38 Manufacturer AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description FIXED IND 38UH 3A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant