SWS-3.00-17
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-3.00-17 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SWS-3.00-17
Manufacturer/Brand: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Product description FIXED IND 17UH 3A 50 MOHM SMD
Datasheets: SWS-3.00-17.pdf
Reference Price (In US Dollars)
250 pcs
  • Message
Specifications of SWS-3.00-17
Part Number SWS-3.00-17 Manufacturer AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description FIXED IND 17UH 3A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant