SWS-3.00-25
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-3.00-25 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SWS-3.00-25
Manufacturer/Brand: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Product description FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM SMD
Datasheets: SWS-3.00-25.pdf
Reference Price (In US Dollars)
250 pcs
  • Message
Specifications of SWS-3.00-25
Part Number SWS-3.00-25 Manufacturer AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant