PT100R-1260-VM
Product Overview
Part Number: PT100R-1260-VM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
  • Message
Specifications of PT100R-1260-VM
Part Number PT100R-1260-VM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant