PT101SQQ
C&KC&K
PT101SQQ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PT101SQQ
Manufacturer/Brand: C&K
Product description SWITCH PT101S TOGGLE
Datasheets: PT101SQQ.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of PT101SQQ
Part Number PT101SQQ Manufacturer C&K
Description SWITCH PT101S TOGGLE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5838 pcs Data sheet PT101SQQ.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PT100R-1260-VM
PT100R-1260-VM
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH