PT101SSQ
C&KC&K
PT101SSQ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PT101SSQ
Manufacturer/Brand: C&K
Product description SWITCH PT101S TOGGLE
Datasheets: PT101SSQ.pdf
  • Message
Specifications of PT101SSQ
Part Number PT101SSQ Manufacturer C&K
Description SWITCH PT101S TOGGLE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6394 pcs Data sheet PT101SSQ.pdf
Related Products
PT100R-1550HM
PT100R-1550HM
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH