PT101SZQ
C&KC&K
PT101SZQ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PT101SZQ
Manufacturer/Brand: C&K
Product description SWITCH PT101S TOGGLE
Datasheets: PT101SZQ.pdf
  • Message
Specifications of PT101SZQ
Part Number PT101SZQ Manufacturer C&K
Description SWITCH PT101S TOGGLE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5635 pcs Data sheet PT101SZQ.pdf
Related Products
PT100R-1260-VM
PT100R-1260-VM
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH