PT100R-1550HM
Product Overview
Part Number: PT100R-1550HM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH
  • Message
Specifications of PT100R-1550HM
Part Number PT100R-1550HM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant