PT100R-1100HM
Product Overview
Part Number: PT100R-1100HM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH
  • Message
Specifications of PT100R-1100HM
Part Number PT100R-1100HM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant